shapka2.jpg

Дератизація

Що Вам гарантує позбавлення від таких шкідників, як гризуни, на усіх видах підприємств?

послуги з дератизації в ХарковіГризуни, є збудниками та переносниками безлічі небезпечних для людини захворювань, наприклад: чума, тиф, сказ, лістеріоз, сальмонельоз, еризипелоїд, токсоплазмоз і т.ін. Щойно Ви помітили гризунів або сліди їхньої присутності, неважливо де, в приміщеннях, чи на прилеглій території, Вам слід негайно звернутися до компанії, яка надає послуги з дератизації приміщень. Саме дератизацією називається процес знищення гризунів.

Як ми вже згадували, є два методи дератизації. Профілактичний метод, який застосовується з метою створення умов, непридатних для розвитку та життя гризунів. Другий метод - це винищувальна дератизація, яка націлена на знищення вже наявних цивілізацій щурів, кротів, мишей та інших шкідників. Заходи зі знищення шкідників умовно можна поділити на чотири етапи:

  • дослідження та аналіз об’єкта, на якому ймовірно присутні гризуни;
  • визначення способу боротьби зі шкідниками та вибір хімічних засобів, на основі вищезазначених досліджень;
  • дезінсекційні роботи;
  • завершальний аналіз об’єкта, для перевірки ефективності використаних методів.

Незалежно від методу боротьби з гризунами - чи то профілактичний, чи винищувальний, із завершенням знезаражувальних дій, необхідно дотримуватися усіх заходів та санітарно-епідеміологічних норм. Також слід простежити за тим, щоб для гризунів були обмежені усі можливі доступи на територію приміщень.

Компанія "Ultradez" надає послуги з дератизації складів, льохів, продуктових баз, громадських закладів, тощо. Користуючись послугами нашої компанії, ви гарантовано позбудетесь від гризунів та інших шкідників.

У ході робіт з дератизації, фахівці компанії "Ultradez" застосовують виключно вартісні та сертифіковані хімічні, а також біологічні препарати, які не шкодять здоров’ю людини та навколишньому середовищу. Великим плюсом препаратів, що використовуються нашою компанією, є той факт, що після обробки вони не залишають ні слідів, ні запаху.

Наша компанія надасть якісні послуги з дератизації в Харкові. У ході робіт, фахівці компанії дотримуються усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Ціни на наші роботи, залежать безпосередньо від площі об’єкта, типу гризунів та їх кількості. Піклуючись про подальшу відсутність гризунів на обробленій території, компанія "Ultradez" складе спеціальний план для профілактичних робіт. План складається індивідуально під кожного клієнта.