shapka2.jpg

Дезінфекція

дезінфекція приміщеньОдин із основних напрямків роботи нашої компанії – це послуги з дезінфекції приміщень у Харкові. Компанія "Ultradez" вже тривалий час обслуговує безліч великих компаній, а також приватні об’єкти не тільки у Харкові, але й по всій Україні. Методи роботи нашої компанії, залежно від термінів, завдань і використаних на дезінфекцію коштів, можна розділити на три типи:

  • поточні роботи з дезінфекції;
  • заключні роботи з дезінфекції;
  • профілактичні роботи з дезінфекції;

Усі перераховані вище типи робіт з дезінфекції проводяться виключно безпечними для людини препаратами, які не мають протипоказань та пройшли перевірку відповідних компаній. Нажаль, Вам не завжди на 100% допоможуть лише профілактичні методи дезінфекції приміщень, найчастіше, щоб провести ефективне знезараження приміщень, необхідно вдатися до повного спектру робіт. Щоб зрозуміти, який саме тип роботи потрібно провести в тому, чи іншому приміщенні, попередньо слід здійснити аналіз на факт наявності збудників інфекції.

Залежно від типу об’єкта та його безпосереднього призначення, компанією "Ultradez" застосовуються спеціальні дезінфектанти.

Нижче Ви можете ознайомитися з кількома прикладами:.

  • дезінфекція квартири передбачає спеціальний підхід, оскільки квартира є житловим приміщенням. При дезінфекції квартири використовуються розчини з ефектом фунгіциду, також це стосується готелів і гуртожитків;
  • для обробки складів, підвалів, льохів і т.ін., використовуються засоби широкого спектру дії;
  • для дезінфекції харчових фабрик, цехів, хлівів і т.ін., підбираються спеціальні розчини, які не містять фенолу та формальдегідів.

Послуги з дезінфекції можуть бути надані у зручний для клієнта час.

Компанія "Ultradez" проведе якісну дезінфекцію в Харкові