shapka2.jpg

Дезінсекція

Послуги з дезінсекції від компанії "Ultradez"

Послуги з дезінсекціїЯк усім відомо, не тільки гризуни, але й комахи є переносниками та збудниками інфекції. Перебуваючи та розмножуючись у вашому будинку, вони неодмінно завдадуть шкоди продуктам харчування, зіпсують речі, меблі і т.ін. У даному випадку, дезінсекцією вважається цілковите знищення комах і шкідників профілактичним, або нищівним методом обробки приміщень і прилеглих територій. Дезінсекція в Харкові - це, саме те місце, де компанія "Ultradez" надає послуги з дезінсекції. Обробивши приміщення та прилеглі території з профілактичною метою, Ви значно знизите ризик бути зараженим паразитами, або інфекцією, яку вони поширюють. Нищівній метод дезінсекції спрямований на абсолютне знезараження приміщень.

Найпопулярнішими споживачами послуг з дезінсекції в Харкові, є санаторії, харчові склади, сфери громадського харчування, торгівлі та місця харчових технологій. Проблема винищення шкідливих комах (мухи, клопи, мурахи, таргани та інші) є найактуальнішою для перерахованих вище закладів. Дезінсекція в квартирах або на підприємствах - це важлива санітарно-епідеміологічна складова стану приміщень. Знезараження та знищення шкідників у складських приміщеннях, квартирах, місцях громадського харчування, може проводитися трьома різними методами:

  • хімічний метод обробки (здійснюється, з використанням хімічних препаратів, шляхом їх розпилення у повітрі);
  • фізичний метод обробки (здійснюється, з використанням поєднання гарячої води та пари);
  • біологічний метод обробки (здійснюється, з використанням поєднання біологічних засобів - бактерій).

Спершу, багато хто, намагається самостійно позбавити своє середовище від шкідників, однак ці спроби, найчастіше, закінчуються невдачею, оскільки без досвіду роботи, спеціальних препаратів та обладнання, їм не вдається ретельно все обробити, а саме тріщини, щілини, вентиляційні отвори, тощо. Тому, перш ніж витрачати Ваш час і гроші даремно, зважте усі за та проти і довірте всю роботу професіоналам у сфері дезінсекції, у яких за плечима багаторічний досвід та спеціальне обладнання.

Служба з дезінсекції в Харкові "Ultradez" - це команда професіоналів, які швидко та якісно виконають роботи з дезінсекції в Харкові та інших містах України. Ми проведемо профілактичні роботи або знищимо шкідливих комах, як на території громадських закладів, так і в складських приміщеннях. Звертаємо Вашу увагу, що компанія "Ultradez" використовує тільки сертифіковані засоби, які не становлять небезпеки для людини та її здоров’я.

Ми гарантуємо Вам позбавлення від шкідливих комах у найкоротші терміни!