shapka2.jpg

Фумігація

Фумігацією прийнято вважати процес обробки газоподібними препаратами різних об’єктів, товарів, вантажів, різноманітних зернових, бобових і масляних культур. До препаратів, за допомогою яких здійснюється якісна фумігація відносяться фуміганти, які складаються з фосфіду магнію або фосфіду алюмінію. Речовиною, яка виділяє необхідні для процесу фумігації елементи, є фосфористий водень. Проводячи фумігацію, наша компанія використовує фуміганти у вигляді таблеток, або пігулок. Набагато рідше ми використовуємо стрічки та пластини для фумігації.

Також наша компанія застосовує й інший метод фумігації. Фумігація фосфористим воднем здійснюється за допомогою генератора чистого фосфіду. У ході робіт, вищевказаний генератор переробляє фумігант, який подається в таблетованій формі, в газоподібний стан, після чого цей склад подається та розповсюджується по всьому об’єкту.

Компанія "Ultradez" надасть якісні послуги з фумігації в Харкові.

 фумігація зернових культур фумігація складських приміщень фумігація суден та інших видів транспорту фумігація продуктів переробки зернових і бобових культур

Наша компанія спеціалізується на таких видах фумігації, як:

  • фумігація зернових культур;
  • фумігація продуктів переробки зернових і бобових культур;
  • фумігація складських приміщень;
  • фумігація суден та інших видів транспорту;
  • фумігація різних вантажів.

Якісні послуги з фумігації в Харкові