shapka2.jpg

Знищення бліх

Завелися блохи? Вивести бліх у Харкові Вам допоможе компанія UltraDez

Якщо Ви помітили, що у Вашій оселі завелися ці надокучливі комахи, ми можемо відповісти звідки... Можна виділити всього кілька причин, через які ви можете з ними зіткнутися: вони потрапили до Вас у квартиру "осідлавши" Вашого улюбленця, також можливий варіант, що вони самі забралися до Вас, але це стосується тільки осель, розташованих нижче третього поверху.

Люди помилково вважають, що людей кусає тільки такий вид бліх, як "земляні блохи". Насправді, в раціон цих бліх входить тільки рослинна їжа. Щоб розуміти, які саме блохи являють для Вас потенційну небезпеку, необхідно в них розбиратися та правильно розділяти на підвиди. Небезпечними є представники сімейств:

  • Знищення бліхБлоха людська (англ. Pulex irritans);
  • Блоха котяча (англ. Ctenocephalides felis);
  • Блоха собача (англ. Ctenocephalides canis);
  • Блоха кроляча (англ. Spilopsyllus cuniculi);
  • Щуряча блоха (англ. Xenopsylla cheopis).

Ціна на знищення бліх у Харкові:

  • гуртожиток - 150 грн
  • однокімнатна квартира - 250 грн
  • двокімнатна квартира - 300 грн
  • трикімнатна квартира - 350 грн

Процес позбавлення від бліх, умовно можна розділити на 3 етапи:

1) Процес підготовки:
Оскільки знищення бліх є дезінфекційним процесом, то знищення відбувається за очевидною схемою. З оброблюваного приміщення необхідно прибрати усі продукти харчування (ті які негерметично закриті). Обробці підлягає підлога та стіни висотою до півтора метри, тому рекомендується усе перемістити над цим рівнем. Також з приміщення потрібно вивести усіх тварин. Якщо в оброблюваному приміщенні є акваріум з мешканцями, його необхідно накрити пет-плівкою та відключити компресор, щоб запобігти потраплянню хімікатів всередину.

2) Обробка приміщення:
При обробці приміщення, застосовуються розчини, які в процесі розпорошуються по поверхні підлоги та стін. Обробка займає від п’ятнадцяти до тридцяти хвилин, залежно від розмірів і складності структури. Після дезінфекції, приміщення блокується на три-чотири години. У процесі комахи переміщуються по обробленій поверхні та неминуче контактують з хімікатами, що призводить до загибелі.

3) Прибирання:
Перед початком прибирання, Вам слід провітрити приміщення до тих пір, доки не зникне запах. Обробляйте тільки поверхню, що контактує з продуктами харчування та столовим приладдям. Не обробляйте інші поверхні. Під час прибирання використовуйте гумові рукавички, соду, мило та інші миючі засоби.

ВАЖЛИВО!
Не мийте підлогу протягом декількох днів. Засіб, який залишиться на поверхні знешкодить тих бліх, які вилупляться з яєць протягом цього часу.