shapka2.jpg

Знищення клопів

знищення клопівВнаслідок урбанізації сучасних міст проблема дезінсекції, а зокрема знищення клопів займає лідируючу позицію у сфері профілактичної дезінфекції. Існує безліч традиційних (народних) способів вивести клопів, це полин, оцтова кислота, скипидар, окріп і багато інших. Про ці способи боротьби є безліч статей в мережі інтернет, однак на жаль, дані методи мало ефективні у боротьбі з паразитами та мають лише тимчасовий ефект, не вирішуючи проблему в корені. Знищити клопів та позбутися цієї проблеми раз і назавжди допоможуть послуги професійної компанії.

Дезінфекція клопів здійснюється за відсутності в приміщенні продуктів харчування, посуду, засобів особистої гігієни та домашніх улюбленців. Детальніше про підготовку приміщення ви можете прочитати перейшовши за ПОСИЛАННЯМ. Боротьба з клопами захід не простий та вимагає відповідального, ретельного та професійного підходу. У своїй роботі ми використовуємо інсектицидні препарати останнього покоління. На відміну від препаратів, що використовуються іншими компаніями, наша служба по знищенню клопів застосовує засоби, які мають пролонговану дію, що забезпечує повне знищення популяції комах після першої обробки в 99% випадків. Ми надаємо якісний сервіс нашим клієнтам, тому беремо на себе гарантійні зобов’язання та у разі повторної появи комах протягом 6 місяців здійснюємо гарантійну обробку абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Боротьба з клопами виведення клопів

Обробка від клопів починається з обстеження об’єкта: дезінфектор визначає місця проживання, пересування та скупчення клопів, у випадку, якщо раніше замовником були застосовані побутові інсектицидні засоби для знищення комах, дезінфектор підбирає необхідний препарат для уникнення появи резистентних особин. Усі препарати для професійного застосування це концентрати, вони розводяться на водній основі для отримання робочого розчину. Робочий розчин наноситься на поверхні за допомогою генератора холодного туману, холодний туман подається під тиском, що забезпечує глибоке проникнення в усі «затишні» куточки квартири. Виведення клопів у стандартній квартирі, залежить від площі об’єкта і кількості предметів інтер’єру та займає від 20 до 30 хвилин. Після проведеної обробки квартира закривається як мінімум на 6 годин, після закінчення терміну експозиції та інтенсивного провітрювання, господарі можуть повертатися та знаходитися у приміщенні без побоювань за здоров’я домочадців і домашніх улюбленців.