shapka2.jpg

Знищення мурашок

Завдяки своїм крихітним розмірам та великим популяціям, руді та червоні мурахи здатні просочитися крізь будь-які щілини та тріщини, що призведе до того, що вони можуть заполонити Вашу квартиру, а інколи і весь будинок.

Позбутися мурашок у Харкові можна за ціною:

  • гуртожиток - 150 грн
  • однокімнатна квартира - 250 грн
  • двокімнатна квартира - 300 грн
  • трикімнатна квартира - 350 грн

Перш ніж розпочати процес зі знищення мурах, Вам варто ознайомитися з правилами по обробці приміщень, і Ви забудете про цих комах, як про кошмарний сон.

Ці правила можна умовно розділити на три етапи:

Перший етап - Підготовка:
Вам слід підготуватися до приходу дезінсектора. Упакуйте усі продукти харчування. Приберіть з приміщення усе столове приладдя. Також Вам слід знати, що на період проведення дезінсекції відвідування приміщення Вами та вашими улюбленцями суворо заборонено. Рекомендуємо заздалегідь звернути увагу на "стежки" пересування мурах. Оскільки вони не змінюються, це стане корисним для дезінсекторів.

Другий етап - Обробка:
При використанні, концентровані хімікати розбавляються водою, що дозволяє розпорошити їх по всій поверхні, на якій мешкають і пересуваються комахи.

Третій етап - Прибирання:
Перш ніж розпочати третій етап, Вам слід ретельно провітрити приміщення. Обробляйте тільки поверхню, що контактує з продуктами харчування та столовим приладдям. Не обробляйте іншу поверхню. Під час прибирання використовуйте гумові рукавички, соду, мило та інші миючі засоби.

ВАЖЛИВО!
Обробляйте тільки ту поверхню, яка контактує з продуктами харчування та столовим приладдям. Засіб, який залишиться на поверхні знешкодить тих мурашок, яким вдалося вижити на первинній стадії дезінсекції.

Якщо Ви хочете раз і назавжди позбутися від мурашок у Харкові - телефонуйте, наша команда з радістю проведе якісну дезінсекцію.