shapka2.jpg

Знищення ос

Професійні послуги зі знищення осКомпанія "Ultradez" надає професійні послуги зі знищення комах, зокрема зі знищення ос.

У спекотну пору року, оси часто залітають у провітрювані приміщення та становлять загрозу для оточуючих. Оси - це комахи, які можуть не тільки болісно вжалити, але й викликати алергічну, токсичну реакцію та анафілактичний шок у алергіків, саме тому вони становлять чималу небезпеку для людини та її здоров’я. Слід, відрізняти бджіл, від ос, оскільки оси, після укусу, не вмирають, як бджоли. Характерними для місця укусу оси, є свербіж, печіння, больові відчуття та набряк із почервонінням. Після укусу п’яти та більше ос, у людини виникає головний біль, підвищується температура тіла, з’являється нудота та не виключені судоми. У алергіків може дійти до втрати свідомості, а у важких випадках і до зупинки дихання та серця.

Компанія "Ultradez" надає послуги зі знищення ос у Харкові. Без комплексних дій по знищенню ос, проблему не вирішити. Знищення необхідно починати з виявлення місць їхнього мешкання. З метою захисту, оси будують свої гнізда у місцях, важкодоступних для істот, які здатні завдати їм шкоди. Тому Вам слід дотримуватися максимальної обережності при виявленні цих самих гнізд. Якщо Вам не знайомі базові методи обережності та методи боротьби з цими небезпечними комахами, ми наполегливо рекомендуємо Вам звернутися до команди професіоналів за допомогою.

Компанія "Ultradez" надасть послуги з позбавлення від ос, як приватним особам, так і організаціям у Харкові. Дезінфекція від ос, один із напрямків в якому працює наша компанія. Наші фахівці, швидко та ефективно знищать ос та місця їхнього проживання, як в закритих приміщеннях, так і на відкритій місцевості.

Для дезінфекції, ми використовуємо виключно вартісні, сертифіковані для використання на території України препарати та новітнє високотехнологічне обладнання. Для досягнення максимального ефекту застосовуються аерозольні розпилювачі, що робить можливою, обробку масштабних територій та приватних об’єктів міста Харків.

Компанія "Ultradez" надасть послуги зі знищення ос у Харкові