shapka2.jpg

Знищення тарганів

Раз і назавжди позбутися тарганів, Вам допоможе компанія "Ultradez"

Якщо ВИ в черговий раз стикнулися з проблемою "як позбутися тарганів", а різні методи, як завжди не допомагають, можете не турбуватися, компанія "Ultradez" знає, як Вам допомогти впоратися з цією споконвічною проблемою.

Знищення тарганів

Нижче ми опишемо, як вивести тарганів, чого від Вас потребуватиме підготовка до візиту команди дезінфекторів, та які заходи необхідно буде здійснити після остаточної дезінсекції. Ми виділили три найважливіших етапи на шляху позбавлення від цих злощасних комах, незалежно від місця та часу.

Етап № 1 Приготування до дезінсекції:

Необхідно максимально обмежити вплив речовин, якими буде проводитися труїння тарганів, на продукти харчування. Для цього, перш ніж приступити до труїння, необхідно прибрати з оброблюваних приміщень усі продукти, що вживаються в їжу (чай, кава, сіль, цукор, приправи, крупи, тощо). Також необхідно прибрати весь посуд і сервіз. Якщо у Вас немає можливості прибрати посуд, то після обробки, його потрібно ретельно промити миючими засобами.

Після обробки приміщення, необхідно встановити на всі витяжки та вентиляційні отвори, спеціальні сітки, які завадять проникнути в приміщення новим комахам.

Потрібно ретельно перевірити усі стіни, особливо за меблями та кухонною технікою, оскільки в них можуть бути щілини. Якщо в процесі перевірки Ви виявили щілини або пошкодження у стінах, їх слід негайно загерметизувати (можна монтажною піною).

Етап № 2 Дезінсекція приміщення:

Наша компанія використовує виключно вартісні препарати, які пройшли сертифікацію та допущені до використання на території України.

Препарати змішуються та розводяться з водою, після чого їх розпилюють на поверхню. Найчастіше обробляють такі житлові приміщення, як ванна кімната, місце приймання їжі (кухня, їдальня), туалет, комори і т.ін.

У випадку, коли таргани виявлені у спальних приміщеннях, або інших кімнатах, обробці підлягають плінтуси, лиштви, кути, підвіконня, карнизи та інші місця, де ймовірно можуть мешкати таргани.

Етап № 3 Прибирання та провітрювання приміщень після обробки:

Перед початком прибирання, приміщення, в якому здійснювалась обробка хімікатами, обов’язково провітрюється, щоб позбутися запаху застосованих препаратів. Щоб максимально ефективно прибрати приміщення, Вам слід використовувати 5% розчин соди або миючі засоби, які містять луг.

Щоб уникнути потрапляння в очі вищевказаних засобів, вам слід використовувати гумові рукавички. Обробіть усі поверхні, які використовуються для вживання або приготування їжі (кухонні столи, плиту і т.ін.)

!!!Важливо. Вам не слід обробляти підлоги, стіни та стелі, оскільки нанесені на них засоби від комах, будуть активні ще протягом декількох тижнів.

Намагайтеся не мити підлогу хоча б кілька днів, а при митті, не обробляйте плінтуси, оскільки ймовірно, що при митті, засоби від тарганів будуть змиті. Прочитавши цю статтю, Ви напевно переконалися, наскільки складно провести дезінсекцію, без допомоги кваліфікованих фахівців і необхідних препаратів. Компанія "Ultradez" знищить тарганів у Вашій оселі у Харкові.

позбавитися від тарганів вивести тарганів позбутися тарганів раз і назавжди

Якщо у Вашому місті відсутня служба зі знищення тарганів, Ви можете замовити спеціальні препарати, на нашому сайті, зв’язавшись з нашими менеджерами. А ми у свою чергу максимально швидко опрацюємо Ваше замовлення та доставимо товар у будь-яку точку України, а також надамо Вам усі необхідні консультації. Зверніть увагу, що повторне використання препаратів, може викликати звикання у комах, тому в разі використання будь-яких засобів від тарганів, повідомте про це наших менеджерів.

Нижче наведені приблизні розцінки на наші послуги:

Тип приміщення ціна
гуртожиток 200 грн
однокімнатна квартира 300 грн
двокімнатна квартира 350 грн
трикімнатна квартира 400 грн