shapka2.jpg

Знищення щурів і мишей

Знищення щурів і мишейФахівці відзначають, що останнім часом значно зріс темп збільшення популяцій щурів і мишей. Власникам квартир, будинків, установ громадського спрямування все частіше доводиться вдаватися до більш витончених методів боротьби з гризунами. Гризуни, є збудниками та переносниками безлічі небезпечних для людини захворювань, наприклад: чума, тиф, сказ, лістеріоз, сальмонельоз, еризипелоїд, токсоплазмоз, а також шкідниками меблів та продуктів харчування.

Знищення щурів, мишей та інших гризунів у Харкові відноситься до послуг з дератизації. Для того, щоб позбутися від гризунів, можна застосувати, як профілактичні, так і винищувальні заходи. Залежно від того, з яким видом гризунів Ви зіткнулися, ми застосовуємо різні типи хімікатів.

Оскільки один або два сеанси з дератизації можуть не дати належного результату, ми рекомендуємо провести кілька заходів для повного знищення та запобігання нової появи щурів і мишей. Для цього ми вдаємося до комбінування хімічних (отрути та хімікати) і механічних (мишоловки та різні типи пасток). Основний акцент ми робимо на швидкості та оперативності вищевказаних заходів. Це дозволяє покласти край наявним популяціям гризунів і запобігти появі нових. У житлових приміщеннях ми використовуємо тільки ті препарати, які пройшли спеціальну перевірку та дозволені до використання на території України. Незважаючи на те, що ці хімікати застосовуються для "винищення" вони абсолютно безпечні для органів дихання людини та не передаються повітряно-крапельним шляхом (це не стосується вживання в їжу і т.ін.).

Щури та миші, що "проживають" у підвалах і на прилеглих територіях житлових будинків, завдають масу клопоту та незручностей, а крім того наносять чималий збиток вашому майну. Однак не забувайте, що ми говоримо не тільки про шкідників майна. Гризуни - переносники найнебезпечніших інфекцій та захворювань. Це досить агресивні істоти, які легко можуть кинутися та вкусити, або подряпати людей та їх улюбленців, внаслідок чого, становлять небезпеку для нашого здоров’я.

Гризуни існують поруч з нами протягом століть і за цей чималий термін вони навчилися обходити і протистояти методам боротьби з ними. Вони навчилися обходити різноманітні пастки та пристрої для їх піймання. Вони виробили імунітет до багатьох ядохімікатів, які застосовуються проти них. І навіть бравих котів часто недостатньо для боротьби з гризунами. Саме тому більшість з відомих нам методів, часто бувають безрезультатними та призводять лише до зайвих витрат часу, нервів і коштів. Щоб уникнути усього вищезазначеного довірте рішення проблем професіоналам. Ми з радістю надамо Вам послуги з дератизації приміщень у Харкові.